مجموعه نیلوفر شما را به خرید بهترین محصولات روغن روانکاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 − 1 =

فروش روغن مخصوص کولر گازی با قیمت مناسب

این روز ها در بسیاری از خانه های ما، کولر گاز جای خود را به انواع کولر های آبی داده اند. طبیعی است که کولر های گازی هم مانند دیگر انواع کولر پیش از شروع فصل گرما احتیاج به سرویس دارند. از جمله کارهای مهم در سرویس این کولر ها را می توان روغن کاری به شمار آورد. به همین خاطر ما در این بخش در خصوص فروش روغن مخصوص کولر گازی با قیمت مناسب صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

فروش روغن مخصوص کولر گازی با قیمت مناسب

کدام قسمت های کولر گازی روغن کاری می شوند؟

کدام قسمت های کولر گازی روغن کاری می شوند؟

یکی از سوالاتی که پیش از سرویس کولر گازی خود باید به آن جواب دهید آن است که دقیقا کدام قسمت های کولر احتیاج به روغن کاری دارند؟

در پاسخ به این پرسش می توان دو بخش اصلی را نام برد؛ ۱٫ کمپرسور کولر، ۲٫ فن کولر.

کمپرسور کولر را می توان اصلی ترین و حیاتی ترین اجزای کولر گازی به شمار آورد. چراکه اگر این دستگاه به خوبی کار نکند منجر به وارد شدن صدمه به موتور کولر می شود.

روغن موتور grand7تمام سنتتیک به‌طور کامل در آزمایشگاه و با مواد شیمیایی تولید می‌شوند. این روغن‌ها به‌صورت خالص بوده و توان کارکرد موتور خودرو شما را به بالاترین حد می‌رسانند. این نوع از روغن موتورها مصرف سوخت خودرو را کاهش می‌دهند و کارایی بیشتری نسبت به سایر روغن موتورها دارند؛ البته هزینه آن‌ها نیز نسبت به سایر انواع روغن‌ها بیشتر است.

بنابراین برای جلوگیری از ایجاد صدمه در موتور کولر بهتر است به صورت مرتب به سرویس کمپرسور کولر خود بپردازید.

همینطور لازم به ذکر است که برای این کار باید حتما از روغن مرغوب استفاده کنید، در غیر این صورت روغن کاری کمپرسور فایده چندانی نخواهد داشت.

از دیگر بخش های مهم کولر گازی که به روغن کاری احتیاج دارد را می توان فن کولر نامید.

همانطور که می دانید فن یک دستگاه خنک کننده مهم ترین جرء آن به شمار می رود و بنابراین مراقبت از آن بسیار حیاتی است.

اگر فن به خوبی روغن کاری نشود، در چرخش پره های آن مشکل ایجاد می شود و در نتیجه به خوبی کار نمی کند و خاصیت خنک کنندگی خود را از دست می دهد.

مرکز خرید بهترین روغن برای کولر

مرکز خرید بهترین روغن برای کولر

هنگام روغن کاری کولر گازی باید به دو عامل توجه کنید:

  1. استفاده از یک سرویس کار ماهر.
  2. خرید روغن کولر مرغوب

برای این کار شما باید بهترین نوع روغن برای کولری که دارید را شناسایی کنید و سپس نسبت به خرید آن اقدام فرمایید.

برای خرید بهترین روغن کولر می توانید با شماره هایی که در پایین سایت درج شده اند تماس حاصل کنید، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و محصول مناسب کولرتان را خریداری کنید.

همینطور لازم به ذکر است که خوشبختانه در سال های اخیر امکان خرید اینترنتی و غیر حضوری این محصول هم فراهم شده است. به این صورت شما می توانید محصول مورد نظرتان را در هر ساعتی از شبانه روز و به صورت غیر حضوری خریداری کنید و در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید