تجهیزات صنعتی اگر پس از استفاده طولانی مدت سرویس نشوند دچار شکستگی قطعات و خرابی می گردند که این امر خسارت های زیادی به همراه دارد. برای جلوگیری از این کار بهترین راه استفاده از روغن روانکاری صادراتی است. این روغن از پایه نفتی به همراه روان کننده ها تشکیل شده به همین دلیل خاصیت زیادی برای قطعات دارد. فروش این روغن با کیفیت و کاربردی به صورت عمده و بسته بندی باعث می شود تا نرخ های متفاوتی داشته باشد.

فروش روغن روانکاری موتور صادراتی

معرفی انواع روغن روانکاری صادراتی

معرفی انواع روغن روانکاری صادراتی در بازار انواع روغن روانکاری صنعتی موجود می باشد که هر کدام ساختار و ویژگی مختص به خود را دارند و برای کارایی خاصی استفاده می شوند. این نمونه ها بر اساس نوع کاربرد و جنسی که دارند به نمونه های زیر تقسیم بندی می شوند.

نمونه های صنعتی که امروزه بیشترین استفاده را دارند خود به ۳ دسته مجزا تقسیم می گردند. 

  1. روانکارهای ویژه
  2. گریس
  3. روغن های صنعتی

روغن های روان کننده به صورت معدنی و سنتزی تولید می شوند که هر کدام ساختار مختص به خود را دارند. مواد اولیه این محصولات نفت خام است به همین دلیل تاثیرات مثبت و ماندگاری را بر جای می گذارد. تنوع در این مواد باعث شده تا مشتریان انتخاب های گسترده ای داشته باشند و بتوانند متناسب با نیاز خود خرید را انجام دهند. 

نمونه های روغنی بیشترین مصرف را دارند چون لغزندگی زیادی بین قطعات ایجاد می کنند و باعث نرم و بدون صدا کار کردن تجهیزات صنعتی می شوند. 

صادرات روغن روانکاری صنعتی به عراق

صادرات روغن روانکاری صنعتی به عراق صادرات روغن روانکاری صنعتی به عراق طی سال های اخیر رونق زیادی پیدا کرده است. تنوع و کیفیت بالای محصولات عامل موفقیت و محبوبیت و رشد این تولیدی است. صادرات این ماده زمینه ای برای رشد تولید کننده، بازرگانان و اقتصاد کشور می باشد. شرکت های بازرگانی از عوامل مهم این پیشرفت ها هستند. صادر کنندگان با توجه به نیاز مشتریان توانسته اند رضایت و اعتماد آنان را به دست آورده و آنها را مشتری دائمی خود کنند. 

روغن ها بهترین و پر فروش ترین نوع روان کننده ها هستند که در بازارهای داخلی و خارجی بیشترین فروش را دارند. برخی از شرکت ها به خاطر ارائه بهترین ماده توانسته اند جزء برترین ها در میان رقبای داخلی و خارجی باشند. این محصول تولید داخل به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسبی که دارد بهترین گزینه برای صادرات است و همین امر ایران را به یکی از قطب های بزرگ تولید و صادرات تبدیل کرده است که سودآوری زیادی به همراه دارد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید