امروزه فروشنده روغن روانکاری چرخ ریسندگی ایرانی می کوشد تا این محصول را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب که دارای نشان استاندارد و بسته بندی عالی می باشد، به بازار عرضه نماید که این محصول در صنعت نساجی به علت روغن کاری مداوم دستگاه ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

فروشنده روغن روانکاری چرخ ریسندگی ایرانی

مشخصات روغن روانکاری چرخ ریسندگی چیست؟

مشخصات روغن روانکاری چرخ ریسندگی چیست؟

از مهم ترین مشخصات و ویژگی های بارز روغن روانکاری چرخ ریسندگی می توان گفت که این محصول در حجم های گوناگون قوطی یک لیتری، قوطی نیم لیتری،  بسته بندی بشکه ای و غیره قرار گرفته که مشتریان بر اساس نیاز خود این روغن را انتخاب می کنند و همچنین این روغن کاملا تصفیه شده و بهداشتی بوده و عاری از زنگ زدگی و رسوبات چسبنده می باشد و مقاوم در برابر هر گونه خوردگی نیز می باشد.

شایان ذکر است که این محصول در برابر حرارت بالا و دما مقاومت ایجاد می کند و ضد الکتریسته ساکن می باشد و در برابر اکسیداسیون نیز مقاوم است. از دیگر مشخصات اصلی روغن روانکاری می توان به غیر سرطان بودن و غیر حساسیت زا بودن آن اشاره نمود. همچنین افزایش طول عمر قطعات دستگاه و حفاظت از آن، عدم ایجاد لکه و بی رنگ بودن آن نیز از مهم ترین ویژگی این کالا می باشد.

از جمله محصولات صنعتی نساجی روغن روانکاری خانگی می باشد که در کشور با تولید کیفیت عالی و نیز قیمت مناسب همراه بوده که برای دستگاه های خانگی مانند: چرخ خیاطی، چرخ ریسندگی استفاده می شود و این روغن مخصوص این چرخ ها بوده که به روان کردن قطعات به کار رفته در دستگاه ها استفاده می شود که دارای اهمیت زیادی است.

همچنین از این نوع محصول عمده صنعتی در کارخانه جات و پالایشگاه های نفتی و همچنین برای هر نوع صنعت و هر نوع ماشین به صورت مایع استفاده می شود که بسیار حائز اهمیت می باشد.

ماشین های نساجی در نوع خود از انواع گوناگونی ساخته شده اند که دارای اجزای مختلفی بوده که برای مراقبت و نگهداری آنها در مدت زمان طولانی باید از این نوع روغن به صورت استاندارد شده استفاده شود تا دچار آسیب و خرابی نشوند.

فروش روغن روانکاری چرخ ریسندگی خانگی

فروش روغن روانکاری چرخ ریسندگی خانگی

همچنین شرکت های تولیدی زیادی در سراسر کشور در این زمینه فعال هستند که سعی می کنند با توجه به مواد اولیه خالص و ارگانیک و نیز  طبق استانداردهای روز دنیا این محصول عمده را با کیفیت عالی تولید و نیز با قیمت مناسب به فروش برسانند که فروش روغن روانکاری به روش مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد که فروش به این روش ارزان تر و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید